KALENDÁŘ AKCÍ – RECALL CENTRUM

V rámci Sedmihorského jara – zimy – podzimu pro vás v RECALL CENTRU připravujeme zajímavé přednášky a workshopy s velmi zajímavými hosty, známými osobnostmi a lidmi kteří mají co říct.
Přijďte se inspirovat!

Pokud není uvedeno jinak, všechny akce se odehrávají v sále Recall Centra – Sedmihorky 10, 511 01 Turnov – areál Sedmihorského léta

KOUPIT VSTUPENKY

8. 10. • PRAVDA O VODĚ – RADEK NOVOTNÝ
od 16:30 hod
Pojďte se dozvědět, jaká je pravda o naší vodě bez obalů a skrupulí. Radek Novotný (založil nestátní nadační fond Pravda o vodě) pravidelně vystupuje ve sdělovacích prostředcích a bojuje za naši vodu. Již mnoho let řeší co se děje s naší vodou, komu se dostává do rukou, kdo na ní profituje a proč se s ní obchoduje jako se zbožím. Této otázce se věnuje velmi intenzivně a nejen celorepublikově, ale přehled má i o jednotlivých městech a regionech. Tedy i o tom našem. Dozvíte se mnoho zajímavých a zásadních faktů, ale i řešení, co dělat, prostor bude i na vaše dotazy.

15. 10. • MUDr. MIROSLAV HOLUB – BIORYTMY V NAŠEM ŽIVOTĚ
od 16:30 hod
Těšte se na skvělou přednášku předního a velmi oblíbeného lékaře, která se bude věnovat biorytmům v našem životě. Dozvíte se význam základních cyklicky se opakujících dějů v přírodě a jejich vliv na naše fyzické a emoční tělo s přihlédnutím k duchovním souvislostem. Biorytmus denní, týdenní, měsíční, roční a zajímavý sedmiletý biorytmus – jejich využití v praktickém životě, diagnostické a léčebné souvislosti z pohledu celostní medicíny – klasické i východní.

22. 10. • JAROSLAV SVOBODA – JÍME SVOU ZAHRADU – JAK BÝT CO NEJVÍCE SOBĚSTAČNÍ POTRAVINAMI I Z MENŠÍ ZAHRADY
od 16:30 hod
Legendární Jaroslav Svoboda, autor bestselerových knih o zahradách, permakultuře a ekologickém pohledu na pěstování ovoce a zeleniny v našich zahradách. Přednášky Jaroslava Svobody jsou velmi vzácné četností i množstvím informací, které svým posluchačům přináší.To nejzdravější a nejetičtěji pěstované jídlo vám díky přírodním koloběhům může růst u domu. Bez jedovaté chemie, bez transportu kolem světa, bez meziskladů, faktur a korporací. Jen díky úrodné půdě, mulči, slunci, vodě a troše vaší péče. Finanční vklad do celoročního pěstování jídla na své zahradě může být jen v hodnotě několika běžných nákupů. Semínka, sazenice, nářadí. Každá zahrada může být mnohonásobně jedlejší, než si možná myslíte. Nejde jen o zeleninové záhony. Můžeme pěstovat plodiny v patrech, od jedlých hlíz pod zemí i ve velkých květináčích, přes spousty jedlých a léčivých trvalek až po menší, střední a vyšší stromy a keře. Propojením ušetříme prostor. A nezapomeňme na zajímavé jedlé popínavky! Po této přednášce uvidíte každé místečko vaší zahrady jako potenciální zdroj nové superzdravé potravy. Pokud se dobře osadí a opečuje. Zároveň se snažíme navrhnout výsadby tak, abychom minimalizovali práci a většina toho rostla rok co rok sama. Jde to. V přednášce bude věnován prostor i nejlepším formám skladování na zimu, které zachovají v potravinách život a metody průběžného sklízení všeho jedlého, které je k vyšším výnosům i z malé zahrady nezbytné.

5. 11. • Mgr. JIŘÍ ČEHOVSKÝ – AUTOPATIE
od 16:30 hod
Uznávaná kapacita v oblasti homeopatie a především autor mnoha knih a zakladatel autopatie jako léčebné metody, která má velmi pozitivní výsledky na mnoho nemocí. A přitom lze autopatii aplikovat velmi jednoduše doma, bez nákladů. V autopatii se jedná se o použití homeopatickým způsobem upravené informace, pocházející ze sliny či dechu. Tato metoda dokáže vyřešit mnoho dlouho se táhnoucích či opakujících se onemocnění, ale také akutní stav. Na přednášce vás čeká seznámení s metodou, příklady z praxe a možnost otázek a debaty přímo s největší kapacitou v naší republice.

12. 11. Klára Nevečeřalová – Psycholožka koček
od 16:30 hod
Kláru Nevečeřalovou znáte z oblíbeného televizního pořadu Kočka není pes. Poprvé přijíždí od Recall centra, aby vám vyprávěla mnoho zajímavostí a rad k chování koček. Kočky v našich domácnostech se mohou poměrně snadno začít chovat problémově. Je toto chování ale skutečně problémové? Co když je to pouze forma komunikace, aby nám kočka řekla že je něco špatně, a potřebuje naší pomoc? Co znamená když kočka v noci křičí, proč kočky čůrají do bot, a proč se z mazlivého miláčka najednou stane tygr zabiják? O tom všem a mnohém dalším si budeme povídat v přednášce: Zdánlivě problémová chování koček. Pokud máte doma kočku a nebo o ní uvažujete, tuto přednášku nesmíte minout!

19. 11. • DĚDEK KOŘENÁŘ (Břetislav Nový)
od 16:30 hod

Dědek kořenář (známý také jako Dědek bylinkář) je nezaměnitelná osobnost, jehož receptury a rady na léčbu, zlepšení psychické i fyzické stránky člověka, vědomosti o bylinkách a energiích, z něho tvoří ikonu světa alternativní léčby. Přednáška této studnice znalostí a neskutečné energie, nebude jen tak ledajaká, bude se věnovat (protože vše se vším souvisí) tématům jako dýchání, stresové hormony a jejich projevy, prokrvení hemisfér, tělesný pohyb a páteř, nadhled, stres, bioenergie, chronické potíže a bylinky na ně, zanášení a detoxikace organismu, stárnutí a degenerativní změny a co s tím, strava, cukr, med, diagnostické metody, homeostáza… Čeká vás zcela netradiční a informacemi přetékající přednáška, kde vám Dědek kořenář dodá praktické informace k řešení včas, prostor bude i na dotazy z řad diváků.

 

VSTUPENKY

SLEDUJTE NÁŠ WEB A SOCIÁLNÍ SÍTĚ.
NÁŠ TIP NA DALŠÍ VELMI ZAJÍMAVÉ AKCE:

………………………………………………………………………………………….

JÓGA KEMP 2024
JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI SE LETOS USKUTEČNÍ JIŽ PO ŠESTÉ!
termín konání: 20. – 21. 7. 2024

Více informací a vstupenky tady

 

………………………………………………………………………………………….

Změna programu vyhrazena.

Sledujte naše webové stránky, program bude dále doplňován!

Tip: sledujte také www.sedmihorskeleto.cz

………………………………………………………………………………………….

PROBĚHLÉ AKCE:

24

úterý 12. 3. 2024  • funkční lékař JAN VOJÁČEK – JAK SI UDRŽET ŽIVOTNÍ SÍLU
Téma životní energie je naprosto zásadní pro kvalitní život a zdraví. Máte ponětí, jakým způsobem funguje tělo a mysl stran tvorby a ztrát energie?
VÍCE INFORMACÍ TADY

čtvrtek 21. 3. 2024 • PETR KLÍMA – PROČ A JAK DO SVÉHO JÍDELNÍČKU ZAŘADIT LUŠTĚNINY A OBILOVINY
Autor bestselerových knih – kuchařek na téma luštěniny a obiloviny přijede do Recallcentra povídat o zdravotních benefitech těchto pokrmů, dozvíte se jejich rozdělení, jak je nakupovat a kde nejlépe, jak se připravují, aby byly chutné pro vás i vaše děti, jak s nimi dobře hospodařit a vhodně je uchovávat. Zažijete inspirativní přednášku plnou tipů, zajímavých informací a inspirace. Čeká vás také skvělá ochutnávka zdarma! Přijďte přijít na chuť luštěninám a obilovinám!

úterý 9. 4. 2024 • prof. ANNA STRUNECKÁ & RADOVAN DLUHÝ-SMITH – CO SE DĚJE NA OBLOZE, KOLEM A UVNITŘ NÁS
VSTUPENKY NA tuto přednášku – od 16:30 hodin již rezervujte pouze na telefonu: 774 499 935 (sms, nebo volání). Děkujeme.
 (vstupné 390,- rezervace/předprodej – na místě 440,-)

V současné době je kolem nás mnoho látek, které narušují naši pohodu i zdraví. Setkáváme se s nimi venku, doma i na pracovištích. Vyskytují se ve vzduchu, v potravinách, bytovém zařízení a oblečení, mnohdy i v lécích a v prostředcích medicíny.  Lidem jsou nabízeny jako prostředky prevence způsoby, které mají mnoho nežádoucích účinků. Jejich výsledné působení se může projevovat ve vzniku různých potíží a poruch, metabolického syndromu a civilizačních nemocí. Zkušení a oblíbení přednášející ukážou, jaký je jejich původ. Budou mluvit o chemtrails, hormonálních disruptorech i o mRNA vakcínách. Budou diskutovat o tom, zda se těmto škodlivinám můžeme vědomě vyhýbat a jak se proti nim bránit s použitím jednoduchých, dostupných a účinných možností v každodenním životě. Velmi zajímavá a přínosná přednáška pro každého, koho zajímá zdraví v širších rozhledech…

 

úterý 16. 4. 2024 • HANKA ZEMANOVÁ
PROČ JE ŽIVOT PODLE RYTMŮ PŘÍRODY LÉKEM A ZDROJEM ŽIVOTNÍ SÍLY
Proč je život podle rytmů přírody lékem a zdrojem životní síly? Jaké lokální superpotraviny máme během jara k dispozici?Jak si připravit nejlevnější elixíry na podporu zdraví? A jak sladit životní styl i jarní vaření s rytmy přírody? Jaká jídla patří do jarního jídelníčku? Jak vypadá zdravý jarní jídelníček? Potřebujeme jarní půsty a detoxy? Jak jednoduše využít divoké jarní byliny v každodenním vaření? A jak to udělat když žijeme ve městě?
Hanka Zemanová je autorkou nejprodávanějších knih o biopotravinách: Biokuchařky a BioAbecedáře a knihy Rytmus roku.  Téměř dvacet let se profesně věnuje ekologickému zemědělství, biopotravinám a zdravému životnímu stylu. Má ráda rčení: „I když je otec nemoci neznámý, matkou je vždy strava,“ a proto považuje poctivé jídlo za nejjednodušší cestu ke snížení „chemického koktejlu” v těle i v přírodě. Ukazuje, že bio není móda ani zbytečný luxus, ale že je to čím dál tím větší nutnost – pro půdu, spodní vody, biodiverzitu i pro naši odolnost a imunitu.

úterý 23. 4. 2024 • FERDINAND LEFFLER – Zahrady (od 16:30 hod)
Známý a oblíbený zahradní architekt (jeho krásné práce i knihy mluví za vše!), autor knih o zahradách, učitel a propagátor zahradní architektury, moderátor a spoluautor úspěšného TV pořadu, zakladatel ateliéru Flera se po roce vrací do Recall centra se svou přednáškou o zahradách. Jedinečná příležitost zažít tuto moderní ikonu zahrad! Inspirace, spousta zajímavostí a tipů a možnost zeptat se na vše, kolem vaší zahrady!

úterý 21. 5. 2024 • SANDRA POGODOVÁ – ÚHEL POHLEDU
(od 19 hod – v prodeji / od 16:30 hod – již vyprodáno)
Sandra se po roce vrací do Recall centra! Dvě vyprodané přenášky u nás v roce 2023 mluví za vše! Pobavíte se, zamějete, zahloubáte a odejdete s hlavou plnou nových myšlenek! Jak změnit úhel pohledu na život, aby si člověk užíval každý den, radoval se z maličkostí a našel cestu sám k sobě. S humorem sobě vlastním vás na tuto cestu ráda zavedu. Sandra Pogodová. Na závěr bude i autogramiáda a možnost podebatovat se Sandrou.

30. 1. 2024 • FUNKČNÍ MEDICÍNA – MEDICÍNA BUDOUCNOSTI
Co je funkční medicína? Přijďte si poslechnout přednášku, ze které se dozvíte, co nabízí a jak vám může pomoci. Zjistíte, jaké jsou rozdíly mezi funkční medicínou a běžnou lékařskou péčí. Jeden z příchozích získá dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč na služby kliniky Inoclinic (více info níže)
VÍCE INFORMACÍ TADY


úterý 23. 1. 2024 • SPIRITUAL KVARTET
Nenechte si ujít ojedinělý, velmi komorní koncert skvělého uskupení Spirituál kvartet. Známé písně v komorním sále Recall centra budou dokonalým zážitkem pro hrstku posluchačů, kteří budou mít šanci si tento koncert vychutnat mnohem více a lépe, než kdekoliv jinde.
VÍCE INFORMACÍ TADY

 

………………………………………………………………………………………….

• čtvrtek 16. června 2022
• WORKSHOP SE ZUZKOU KLINGROVOU
Jóga, ájurvéda, mentální a fyzické zdraví
VÍCE INFO A VSTUPENKY

 

………………………………………………………………………………………….

JÓGA KEMP 2022
JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI SE LETOS USKUTEČNÍ JIŽ PO ŠESTÉ!
termín konání: 16. – 17. 7. 2022

Více informací a vstupenky tady

 

………………………………………………………………………………………….

•  pátek 20. května 2022
• VRATKÉ PILÍŘE VIROLOGIE
– Je principem západní medicíny uzdravovat nebo léčit??!
– Pandemie na základě PCR testu??!
Orig.prezentace: RESETHEUS z.s., Kamala Taris, Lenka Tarabová
VÍCE INFO A VSTUPENKY

 

 

• čtvrtek 12. května 2022
• TRANSFORMACÍ K LASKAVOSTI
Michaela Matějčková (Cyklicky k sobě)
VÍCE INFO A VSTUPENKY

 

 

• čtvrtek 28. dubna 2022
• SVOBODA V MYSLI A ZDRAVÍ V TĚLE V DNEŠNÍ NELEHKÉ DOBĚ

Radovan Dluhý-Smith, MUDr. Monika Waksmundská, MUDr. Miroslav Holub
VÍCE INFO

………………………………………………………………………………………….

19. 11. 2021 • Radovan Dlhý-Smith
• Poručíme větru, dešti. Možné nedozírné následky klimatického inženýrství – PŘEDNÁŠKA
Více info tady

 

JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI SE LETOS USKUTEČNÍ JIŽ PO PÁTÉ!
termín konání: 17. – 18. 7. 2021

Více informací a vstupenky tady

 


19. srpna 2020
IVO JAHELKA – koncert
VÍCE INFORMACÍ A VSTUPENKY

 

 


11. září 2020

POUTNÍCI – 50 let v country – koncert
VÍCE INFORMACÍ A VSTUPENKY

 

 

24. září 2020
DOBA JEDOVÁ –  Profesorka Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.
VÍCE INFORMACÍ a VSTUPENKY

 

 

 

1. října 2020
PREVENCE A TERAPIE VÝŽIVOU – PharmDr. Margit Slimáková
VÍCE INFORMACÍ a VSTUPENKY

 

 

 

6. října 2020
JAROSLAV SVĚCENÝ & ZDEŇKA ŽÁDNÍKOVÁ VOLENCOVÁ – VEČER PRO DVA
– koncert
VÍCE INFORMACÍ a VSTUPENKY

 

 

 

17. – 18. července 2021
JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI
VÍCE INFORMACÍ 

 

 


20. února
 2020
PAVEL DOBEŠ – koncert
VÍCE INFORMACÍ a VSTUPENKY

 

27. února 2020
ZDRAVÍ ŽENY A MUŽE V 21. STOLETÍ  –  MUDr. Jan Vojáček, CFMP
VÍCE INFORMACÍ a VSTUPENKY

 

 

23. ledna 2020
UZDRAVUJÍCÍ MOC KLADNÝCH EMOCÍ – MUDr. Milan Moskala
VÍCE INFORMACÍ a VSTUPENKY 

 


12. prosince 2019

JARRET – VÁNOČNÍ KONCERT
VÍCE INFORMACÍ a VSTUPENKY

 

 


21. listopadu 2019

JAK ŽÍT MINIMALISMUS – Marcela Sobotová
VÍCE INFORMACÍ a VSTUPENKY

 

9. února 2019
SOBOTNÍ JÓGOVÁNÍ V RECALL CENTRU
VÍCE INFORMACÍ

 


26. února 2019
PĚŠKY Z MEXIKA DO KANADY – Pacific Crest Trail – Monika Benešová
VÍCE INFORMACÍ

 


14. března 2019
PROSÍM SPINKEJ – Mgr. et Bc. Lenka
Medvecová Tinková
VÍCE INFORMACÍ a VSTUPENKY

 

16. března 2019
108 POZDRAVŮ SLUNCI – JÓGOVÉ VÍTÁNÍ JARA
VÍCE INFORMACÍ A REZERVACE

 

28. března 2019
ZDRAVÁ VÝŽIVA V POHODĚ – Margit Slimáková
VÍCE INFORMACÍ

 

4. dubna 2019
UMĚNÍ BÝT ZDRÁV – MUDr. Jan Vojáček, CFMP
VÍCE INFORMACÍ

 

18. dubna 2019
ARNY SHOW
celovečerní Stand up comedy speciál jednoho komika
VÍCE INFORMACÍ

 

28. dubna 2019
POZDRAV MĚSÍCI – jógový workshop – teorie & praxe
VÍCE INFORMACÍ A REZERVACE

 

23. května 2019
MUDr.Kateřina Cajthamlová
PSYCHOLOGICKÉ ASPEKTY HUBNUTÍ
VÍCE INFORMACÍ

 

13. června 2019
MUDr. David Frej
ŽIVOT BEZ ZÁNĚTU
VÍCE INFORMACÍ 

 

20. – 21. července 2019
JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI
VÍCE INFORMACÍ 

 

17. října 2019
AUTOIMUNITA – MUDr. Jan Vojáček, CFMP
VÍCE INFORMACÍ a VSTUPENKY