23. dubna 2020  – ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ 1. ŘÍJNA 2020
Začátek přednášek: 16:15 a 19 hodin
Cena: 350,- v předprodeji ; 390,- na místě
KAPACITA SÁLU OMEZENÁ!

V PŘÍPADĚ, ŽE MÁTE ZÁJEM O PŘEDNÁŠKU (MOŽNOST OD 16:15 HOD) – ještě je několik volných míst – KONTAKTUJTE NÁS NA E-MAILU info@recallcentrum.cz – udejte své jméno, počet míst – zašleme Vám potvrzení e-mailem.

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

 

Prevence a terapie výživou

Jak stravou řešit dnes nejběžnější zdravotní potíže? Jak budovat zdravá střeva, jak předcházet a léčit cukrovku, nadváhu a Alzheimerovu demenci?
Diváci dostanou prostor i pro možnost dotazů či diskuze.

PharmDr. Margit Slimáková / specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Margit je v současnosti nejvýraznější česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci. Zakladatelka 1. českého think tanku Globopol věnujícího se tématům zdravotní prevence a výživy. Autorka bestselleru Velmi osobní kniha o zdraví a výživového doporučení Zdravý talíř.  Vystudovala farmacii, dietologii v USA a četné certifikované kurzy. Pravidelně publikuje a přednáší, propaguje zdravou výživu na školách. Využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny.

Margit u nás již vystoupila v roce 2019. Rozhovor si můžete přečíst tady: http://ceskyrajvakci.cz/rozhovor-mesice-pharmdr-margit-slimakova-radeji-nez-za-exotikou-uz-dnes-zajdu-na-zahradu-v-ceskem-raji/