30. 1. • FUNKČNÍ MEDICÍNA – MEDICÍNA BUDOUCNOSTI

Co je funkční medicína? Přijďte si poslechnout přednášku, ze které se dozvíte, co nabízí a jak vám může pomoci. Zjistíte, jaké jsou rozdíly mezi funkční medicínou a běžnou lékařskou péčí. Přednáška je vhodná pro všechny, kteří se zajímají o své zdraví, ať už z hlediska prevence či již vzniklých zdravotních problémů. Hledáte víc, než vám může nabídnout běžná západní medicína? Poznejte naše metody a zapojte se do diskuze po přednášce.

Pro jednoho z Vás máme připravenu ZDARMA poukázku v hodnotě 5000 Kč k uplatnění u nás na klinice funkční medicíny Inoclinic, Valdštejnovo nám. 99. Jičín.  

Poukázka obsahuje:
Vstupní konzultaci funkční medicíny (2 hod.),
Diagnostiku Tradiční čínské medicíny (1,5 hod.)
Transformativní koučink (1,5 hod.)

Výherce bude vylosován na konci přednášky.

Přednášející: MUDr. Anna Palgutová, CGP, CFMP – Certifikovaná GAPS terapeutka, Certifikovaná lékařka funkční medicíny / Julie Zákostelecká, DiS. – Diplomovaná nutriční terapeutka, terapeutka funkční medicíny

cena přednášky: 350 Kč/390 Kč na místě
začátek přednášky: 17:30 (otevření Recall centra od cca 17 hodin)
délka přednášky: cca 2,5 hodiny (2 hodiny přednáška, 30 minut na dotazy diváků)
VSTUPENKY

 

MUDr. Anna Palgutová

Vystudovala jsem Lékařskou fakultu Masarykovy university v Brně. Chvíli jsem pracovala na gynekologicko-porodnickém oddělení v Břeclavské nemocnici, a nějakou dobu taky v gynekologické ambulanci v Brně.V mezidobí jsem byla na rodičovské dovolené, postupně se všemi třemi syny. Na posledním pobytu doma se třetím synem jsem objevila GAPS protokol, ponořila jsem se do studia a úplně jsem tomu propadla. Uvědomila jsem si, že se do nemocnice již vracet nechci, že chci pomáhat lidem navracet se ke zdraví a ukazovat jim jinou cestu. Již nechci bezmocně sedět v ambulanci a tvrdit, že se s tímhle chronickým onemocněním nedá nic dělat, nebo předepisovat léky na utišení symptomů.

Po studiu GAPS protokolu jsem se taky ponořila do studia funkční medicíny na Universitě funkční medicíny v Kalifornii, USA. A vše pak do sebe začalo zapadat. Ukázal se mi nový komplexní přístup k nemocem, prevenci, životnímu stylu. Vše začalo dávat smysl. A tak jsem se rozhodla všechny ty informace, spojitosti a souvislosti začít předávat dál. Aby z těch vědomostí mohli mít užitek i další lidi.

Doplnila jsem si vzdělání taky o detoxikaci těžkých kovů ACC (dr. Andrew Cutler chelation protocol) a jodový protokol dle dr. Davida Brownsteina.

Vzdělání:
CGP- certified GAPS practitioner
CFMP- certified functional medicine practitioner

 

 

Julie Zákostelecká, Dis.

Vystudovala jsem nutriční terapii na vyšší zdravotnické škole v Praze. Můj zájem o výživu však začal ještě dříve, kdy jsem se jako náctiletá dostala do začarovaného kruhu poruch příjmu potravy. Tato nelehká cesta za zdravím určila můj životní směr a vášeň – pomáhat lidem získat jejich narušené zdraví zpět.

Již při studiu jsem si uvědomila, že tak trochu vybočuji z řady, jelikož se o zdraví člověka zajímám více komplexně a mé názory se dost často neztotožňovaly se zkostnatělými názory profesorů. Při praxích v nemocničních zařízeních jsem si uvědomila, že by mě tato práce v systému nenaplňovala, jelikož je spíše administrativního charakteru. Mou touhou bylo pomáhat lidem, a tak jsem se ihned po studiu rozhodla otevřít vlastní poradnu zdravého životního stylu, ve které jsem přistupovala ke klientům tak, jak bych si přála, aby bylo pečováno o mě.

Během své praxe jsem pochopila, že pouhá úprava stravy na vše nestačí. Pokud chci člověka skutečně uzdravit, musím najít příčiny jeho onemocnění, které jsou často skryté v jeho osobním příběhu. Tento postoj mě přivedl až k funkční medicíně, která dokáže rozklíčovat, kde je potřeba něco upravit či vyřešit, aby se organismus dokázal navrátit do stavu zdraví.

 

 

Zkušenosti:

  • Merrylinka – telefonická podpora pro lidi s nadváhou
  • Anabell – terapeutka v poradně pro poruchy příjmu potravy
  • NutriCare – krabičková dieta + poradna zdravého životního stylu
  • Paleo Spirit – spoluzakladatelka první paleo kliniky v Čechách
  • Fitness4you – spolupráce s fitness trenéry
  • Fitness Victory – spolupráce s fitness centrem
  • Endala – spolupráce s MUDr. Janem Vojáčkem
  • Paleo Zdravě – centrum moderní výživy – osobní poradna
  • Institut funkční medicíny a výživy – hlavní terapeutka