26. února 2019
PĚŠKY Z MEXIKA DO KANADY – Pacific Crest Trail – Monika Benešová

začátek přednášek:
• od 16:30 hod – VSTUPENKY NA TUTO AKCI JSOU JEŠTĚ K DISPOZICI. POKUD MÁTE
ZÁJEM O REZERVACI, NAPIŠTE E-MAIL NA INFO@SEDMIHORSKELETO.CZ (možnost do 14.hodiny) VAŠÍM JMÉNEM
A POČTEM VSTUPENEK. REZERVACE JE PLATNÁ PO E-MAILOVÉM POTVRZENÍ. Cena při rezervaci e-mailem je 190,-, platba proběhne na místě.


od 19 hod (tato přednáška je vyprodána, vstupenky nebudou k dispozici ani na místě!)
cena: 190,- v předprodeji, 230,- na místě
kapacita sálu je omezena!

Představte si sebe sama v cizí divočině, tisíce kilometrů od domova, s batohem na zádech, ve kterém si nesete jen to nejnutnější na přežití. Několik měsíců celodenní fyzické dřiny, vystoupení z vlastní komfortní zóny, do které se jen tak nevrátíte, někdy i obava o holý život, samota, kterou občas naruší divoká zvěř a více než 4 tisíce kilometrů před vámi… Pěšky.
To je nejnáročnější hřebenovka na světě Pacific Crest National Scenic Trail, kterou ročně začne 3 tisíce lidí, celou ji však dokončí maximálně 180 z nich. Představte si ani ne třicetiletou dívku, která se vydala vstříc vlastním psychickým a fyzickým silám, aby ji zdolala a změnila život. Sama. Monika Benešová je zatím jediná Češka, která PCT zdolala.

Přednáška s promítáním, která vás nadchne a inspiruje!

Recenze přednášky (zdroj fb):
Jedna z nejlepších přednášek, co jsem byla. Moc jsem se nasmála a na konci uronila i slzu!
Monča neskutečný číslo a je důkaz, že nikdy není pozdě plnit si své sny. Já to udělala před třemi lety a už nechci nic jiného a není nic lepšího než mít na zádech zase krosnu!

KOUPIT VSTUPENKY