21. listopadu 2019
Začátek přednášky: 19 hodin
Cena: 250,- v předprodeji, 290,- na místě
KAPACITA SÁLU JE OMEZENÁ!

V TUTO CHVÍLI JIŽ NENÍ MOŽNÉ OBJEDNAT VSTUPENKY ONLINE, PROTOŽE BY NESTIHLA DORAZIT PLATBA. VSTUPENKY JSOU VŠAK STÁLE K DISPOZICI – NA MÍSTĚ PŘED AKCÍ. TAK DORAZTE 🙂

Marcela Sobotová, nadšená minimalistka, jedna z nejvýraznějších osobností, které se zabývají tématem minimalismu a autorka nejznámějšího blogu na toto téma představí divákům esenci svého přístupu k jednoduchosti v každodenním fungování čtyřčlenné domácnosti. A to včetně slepých uliček, ze kterých v minimalismu raději vycouvala. Během přednášky vám předá vyzkoušené a praktické tipy, jak dosáhnout stavu, kdy vlastníte méně věcí a kdy tento stav udržíte i do budoucna. A nemusíte jít kvůli tomu do extrému, který pro vás není reálný. Nechte se inspirovat a jednoduše vylaďte svůj život.

Minimalismus je pro mě myšlenkový směr, výzva i cesta, na které jsem posledních 6 let. Nejdřív sama za sebe, dnes už se dvěma dětmi, mužem i plnohodnotnou domácností.

Které tři principy mi denně v minimalizování pomáhají?
Jak si fázuji vyklízení tak, abych ho dotáhla do konce (a trvalo mi několik let, než jsem na to přišla)?
Proč má smysl minimalizovat, i když to ostatní nedělají?
Představím vám esenci mého přístupu k jednoduchosti v každodenním fungování čtyřčlenné domácnosti. Včetně slepých uliček, ze kterých jsem v minimalismu raději vycouvala.

Během přednášky vám ráda předám také ozkoušené a praktické tipy, jak dosáhnout stavu, kdy vlastníte méně věcí a kdy tento stav udržíte i do budoucna. A nemusíte jít kvůli tomu do extrému, který pro vás není reálný.

MARCELA SOBOTOVÁ
Marcela Sobotová, maminka dvou malých dětí, je nadšená minimalistka a autorka velmi oblíbeného blogu na téma minimalismu – Žijeme minimalismem. Minimalismus aktivně pustila do svého života před šesti lety a od roku 2015 o něm píše, mluví, točí videa, sdílí nezdary z cesty k větší jednoduchosti a je autorkou několika e-knih o minimalismu. Její blogy jsou velmi oblíbené a populární. Marcela Sobotová je jednou z nejvýraznějších osobností, které se zabývají tématem minimalismu a krásnějšího života.