4. dubna 2019
UMĚNÍ BÝT ZDRÁV – MUDr. Jan Vojáček, CFMP

Začátek přednášky: OBĚ PŘEDNÁŠKY JSOU ZCELA VYPRODANÉ • VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY DALŠÍCH PŘEDNÁŠEK TADY
• od 17 hod
• od 19 hod

Cena: 350,- v předprodeji, 390,- na místě

Známý a velmi oblíbený funkční lékař, kterého můžete znát z veleúspěšných debat s Jaroslavem Duškem, který svými unikátními znalostmi a vědomým přístupem odhaluje skutečné příčiny nemocí a vrací lidem do života zdraví i radost. Není pouhým nástrojem farmaceutických firem, naopak svým přístupem boří mýty a mění pohled na nemoc i její léčení.

Umění být zdráv.
Co je to skutečně zdraví často netušíme v dnešní době, aniž bychom již měli nějakou diagnózu. Zdraví je totiž něco mnohem komplexnějšího, než pouhý stav bez nemoci. Čelíme dnes mnohým výzvám, strachům a dogmatům, které nám brání být skutečně zdraví. Je tedy zdraví pro vás stále priorita číslo jedna? Pokud ano můžete se s Janem Vojáčkem pustit na cestu za hledáním zdraví v kontextu tzv. funkční medicíny a epigenetiky. Nejsnáze jde zvládnout nemoc, která vůbec nenastala, tedy skutečná prevence je klíč ke zdravému a šťastnému životu.

Přednáška je určena pro zdravé i nemocné, pro ty, kdo hledají nové a lepší cesty a rozšiřují své obzory.

MUDr. Jan Vojáček, CFMP
Klasicky studovaný lékař na lékařské fakultě UP v olomouci, ale na klasické dráze dlouho nevydržel. Přestal mu dávat smysl redukcionalistický pohled na nemoc pouze z nějaké škatulky, či dogmatu. Postupně v něm rostla vášeň pro hledání a zkoumání skutečných příčin vzniku onemocnění a také zájem o člověka v celé jeho komplexnosti, hloubce a individualitě.

Díky tomu našel v Americe obor, který jeho vášeň naplnil, je jím tzv. funkční medicína (functional medicine) a stal se jejím certifikovaným praktikem. S každým klientem se vydává na cestu za poznáním příčin vzniku jeho potíží a jejich nápravě.

Aplikujie do praxe nejnovější věděcké poznatky a zjistění o fungování lidského organismu. Je průvodcem lidem zpátky ke zdraví a rovnováze. Pokud vám jsou jeho myšlenky a přístup blízké můžete ho následovat na facebookých stránkách, instagramu, twitteru, či youtube.