Létací jóga (nazývána také létající, aero, flying, aerial…) je skvělou novinkou v Recall centru v Sedmihorkách u Turnova!
Přijďte na lekce v úterý a v sobotu! (rozpis a rezervace lekcí tady)

Máme pro vás připravené skvělé lekce, které vede zkušená a kreativní lektorka.

POZOR!
POJĎ NA PODZIMNÍ KURZ LÉTACÍ JÓGY A AERIAL HOOP!
VÍCE INFORMACÍ TADY

PŘÍNOSY LÉTACÍ JÓGY:
– zlepšuje fyzický i duševní stav
– tvaruje postavu
– účinně posiluje bříšní svalstvo i svaly celého těla
– zvyšuje flexibilitu a vytrvalost
– napomáhá redukovat váhu
– dodává vitalitu
– uvolňuje napětí v těle

CO JE VLASTNĚ LÉTACÍ JÓGA
Létací jóga je nový fascinující styl jógy, který vznikl v USA a uchvátil také Evropu. Jedinečný specifický účinek tohoto cvičení je prodlužování a posilování svalů celého těla, s tím spojený proces spalování a odbourávání tuků, dekomprese páteře, hydratace kloubů, maximální okysličení a hlavně stimuluje produkci endorfinu v mozku! Létací jóga je vytvořena tak, aby byla vhodná, proveditelná a oslovující každého s ohledem na tělesné schopnosti a věk klientů. Umožňuje pohyb v 3D prostoru v neuvěřitelných pozicích a tvarech, ve stavu beztíže, pomocí speciálního závěsu.

Proč cvičit létací jógu?
Díky nezastupitelným polohám, ve kterých je tělo vyvěšené, čímž se uvolní celý kosterní a kloubní systém našeho skeletu (zejména pak páteř, a to naprosto jedinečným způsobem), je závěs i výborným vylepšením dalších pozic, ve kterých můžeme jejich účinky ještě prohloubit. Nestabilní podložka nutí hluboký systém posturálních svalů k intenzivnější práci a neustálému vyrovnávání drobných disbalancí, a tak dojde k mnohem náročnější svalové stimulaci. Na druhou stranu nám zavěšení a vytažení ze sítí pomůže k ještě lepšímu a dokonalejšímu protažení. Plynulé, pomalé houpání uvolní a relaxuje klouby a vyživí jejich chrupavky, vyplaví endorfiny a dochází ke stavu komplexního zklidnění.

REZERVACE MÍSTA NA LEKCI SI PROVEDETE TADY