Kurz LÉTACÍ JÓGY a AERIAL HOOP  – od září 2019

SEM SE URČITĚ MRKNI: POJĎ NA UKÁZKOVOU LEKCI LÉTACÍ JÓGY A AERIAL HOOP ZDARMA! – 21. ZÁŘÍ 2019

PROČ KURZ? Kurz je skvělý v tom, že můžete sami na sobě vidět zlepšení, můžete si postupně vyzkoušet nové věci a postupně se zdokonalovat. Kurz je pro daný počet lidí, kteří se ve složení nemění, proto je tak efektivní a zábavný. Vy sami se posunujete a kromě skvělého pohybu vám progres přináší radost 🙂

JAK KURZ PROBÍHÁ? Pro kurzy jsme od září 2019 vyčlenili úterky. V tento den bude probíhat také podzimní kurz Ashtanga jógy,  kurz LÉTACÍ JÓGY a kurz AERIAL HOOP. Vždy je dán přesný počet hodin na daný kurz.

KURZ AERIAL HOOP: Kurz trvá 11 týdnů a na prvních lekcích se naučíme absolutní základy. Není potřeba žádné speciální sportovní zkušenosti. V začátcích nebudeš dělat těžké silové prvky, které bys nezvládl(a). Začínáme pomalu a nejprve zkoušíme úchopy, základní závěsy,  posilování na kruhu, roztáčení kruhu, výstupy do kruhu a jednoduché prvky v kruhu.
Postupně se budeme propracovávat k náročnějším prvkům a přechodům. Každou lekci začínáme s důkladným zahřátím a protažením celého těla. S pravidelným tréninkem budeme postupně  budovat sílu a flexibilitu.
KURZ NENÍ OMEZEN VĚKEM. JDE O VHODNOU AKTIVITU I PRO MLADÉ DÍVKY!

KURZ LÉTACÍ JÓGY: Kurz létající jogy trvá 11 týdnů a je vhodný pro všechny – i pro začátečníky bez rozdílu věku a pohlaví. Výhodou kurzu je, že lekce na sebe navazují a postupně se od jednoduchých cviků dostáváme k těm složitějším. Jak působí Létací jóga zjistíte tady.

KDY KURZY ZAČNOU? 1. ŘÍJNA 2019 – NUTNO SE ZÁVAZNĚ REZERVOVAT viz níže

POČET MÍST? Počet míst je omezen a kurzy jsou uzavřené, tedy pouze pro předem objednané, kteří pak chodí po celou dobu kurzu.

REZERVACE: brzy zveřejníme (otevřeny budou po naplnění minimální kapacity – budeme vás včas informovat)
CENA: cena za celý kurz LÉTACÍ JÓGY – 2500,-
cena za celý kurz AERIAL HOOP – 2500,-

LEKTORKA? Obě „vzdušné“ lekce bude lektorovat naše lektorka Míša.

K vzdušným sportům jsem se dostala v roce 2016 úplnou náhodou. Již po několika lekcích jsem se stala naprosto závislou. Miluji neustálé objevování nových triků, kombinací a také tvoření sestav. Na učení mě nejvíce baví vidět, jak mé kurzistky zvládají prvky, o kterých tvrdily, že se zvládnout nedají.

Ocenění:
Airy Fairy Duo 2019 – 1st (Profi)
Airy Fairy Aerial Art 2019 – 2nd (Profi)
World championship 2018 – 1st (Profi)
World championship Duo 2018 – 3rd (Profi)
Airy Fairy Duo 2018 – 2nd (Profi)
European Championship 2017 – 3rd Amateur)