NÁŠ TÝM

LEKTOŘI JÓGY

PAVLA MICHÁLKOVÁ 

S pohybem jsem propojena od malička a s jógou jsem spolu už pár let. Mám ráda pestrobarevný život a užívám si každé chvíle. Díky józe se dokážu vnitřně zastavit a naplno nasát vše, co mi život přináší. Jsem vděčná za vše, co se odehrává v mém životě, ať jsou to dobré či špatné věci. Jsou to lekce a zkušenosti, o kterých se v žádných knihách nedočtu. Nejcennějším učitelem je má vlastní praxe a spousta úžasných lektorů, kteří mě na mé cestě provází a v neposlední řadě vy všichni, které potkávám na lekcích. Těším se na vzájemné obohacovaní.

„Nevěřím na zázraky, protože zázraky znamenají, že nemožné se stává pravdou, přitom možné je vše“…

 

SABINA CALKOVÁ

Jóga si mě našla postupem času. Ve svých 21 letech jsem začala trpět panickou atakou (úzkostmi), dle slov jisté paní psychiatričky = „nikdy nebudete bez antidepresiv“. No a ve mně tato slova vyvolávala ještě větší odpor k medikamentům (naštěstí), a začínal můj obrovský vnitřní boj. Nic není hned, opravdu jsem si chvíli musela medikamenty pomáhat, na mé cestě k uzdravení jsem potkala spoustu úžasných osobností, a tímto i jsem vděčná za vše co bylo. Ne nadarmo se říká že nic není náhoda a opravdu nebylo. Prošla jsem si obrovskou změnou života, a v této době jsem začala hledat jiný způsob než nám nabízí pod pokličkou zdravotnická zařízení. Přečetla knihy tipu „moc podvědomí – dr. J. Murphy“ „miluj svůj život- Louise L. Hay“ a konkrétně tyto dvě knihy + úžasní noví lidé okolo mě odstartovaly mou dráhu nové životní etapy. Bez prášků, s odvahou a chutí do života, a na této cestě přišla i Jóga. Vše má spojitost se vším. Jóga je pro mě obrovským opěrným bodem v životě, je pro mě každodenní praxí nejen Ásanami, Pránájámou. Jóga je pro mě životní cesta, kterou jsem se rozhodla jít, když mi začala sama pomalinku vstupovat do života. No, a tak teď se snažím předávat to co jsem se sama naučila, dále se rozvíjet a růst po své zvolené cestě. Vždy je vše správně, a tak jak má být, a tak pokud si někdo oblíbí Jógu z pohledu Fyzického cvičení, tak i to je v pořádku. 😊 „Jste to, co děláte, a ne to, co řeknete, že uděláte.“
C.G. Jung

TEREZA HEKOVÁ

Jsem dobrodruh a předávám jógu ve své krásné jednoduchosti a s úsměvem,

Jógu cvičím přibližně 6 let a i když to tak možná nevypadá, pomohla mi se vnitřně zklidnit a být celkově vyrovnanější. Vyzkoušela jsem mnoho stylů a každý je mi svým způsobem příjemný. Ať si o józe myslí kdo chce co chce, může každému přinést to dobré, co si z ní bude chtít vzít, i proto jsem ráda, že mám možnost ji předávat dál.

MASÉRKY

• ANDREA ŠIMŮNKOVÁ
• JIŘINA PEŠTOVÁ