AERIAL HOOP (KRUHY)

NOVÝ KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY BUDE SPUŠTĚN BĚHEM BŘEZNA!
PROSÍME ZÁJEMCE O PŘEDBĚŽNOU REZERVACI MÍSTA NA E-MAILU: info @ recallcentrum.cz
– zašlete jméno dítěte, věk dítěte
– zašleme Vám co nejdřív bližší informace
lekce budou probíhat každé úterý, předběžný čas cca. 15.20 – 16.10 hod (bude upřesněno)

Aerial hoop neboli akrobacie na závěsném kruhu pohází z cirkusového prostředí. Je tak trochu uměním, sportem, tancem, akrobacií dohromady.
Velice zábavnou formou získáte zpevněné tělo a flexibilitu.Není potřeba žádné speciální sportovní zkušenosti. Začínáme pomalu a nejprve zkoušíme úchopy, základní závěsy, posilování na kruhu, roztáčení kruhu, výstupy do kruhu a jednoduché prvky v kruhu.

Vychází taktéž z velmi starých gymnastických sportů již ve Starověku, kdy byl hlavně rozvoj v Číně, Indii Egyptě dán základ filosofii dbající na tělesné a duševní zdraví.

KURZ AERIAL HOOP
Kurz trvá 11 týdnů a na prvních lekcích se naučíme absolutní základy. Není potřeba žádné speciální sportovní zkušenosti. V začátcích nebudeš dělat těžké silové prvky, které bys nezvládl(a). Začínáme pomalu a nejprve zkoušíme úchopy, základní závěsy,  posilování na kruhu, roztáčení kruhu, výstupy do kruhu a jednoduché prvky v kruhu.
Postupně se budeme propracovávat k náročnějším prvkům a přechodům. Každou lekci začínáme s důkladným zahřátím a protažením celého těla. S pravidelným tréninkem budeme postupně  budovat sílu a flexibilitu.
KURZ OTVÍRÁME SPECIÁLNĚ PRO DĚTI! IDEÁLNÍ VĚK 6-12 LET (nebo dle vyspělosti a výšky)

ZAČÁTEK KURZU:
CO NA KURZ: příjemné oblečení, podložku (jogamatka, karimatka…)

S KÝM CVIČÍTE:

LEKTORKA MÍŠA
K vzdušným sportům jsem se dostala v roce 2016 úplnou náhodou. Již po několika lekcích jsem se stala naprosto závislou. Miluji neustálé objevování nových triků, kombinací a také tvoření sestav. Na učení mě nejvíce baví vidět, jak mé kurzistky zvládají prvky, o kterých tvrdily, že se zvládnout nedají.

Ocenění:
Airy Fairy Duo 2019 – 1st (Profi)
Airy Fairy Aerial Art 2019 – 2nd (Profi)
World championship 2018 – 1st (Profi)
World championship Duo 2018 – 3rd (Profi)
Airy Fairy Duo 2018 – 2nd (Profi)
European Championship 2017 – 3rd Amateur)