STARTUJEME NOVOU LÉTACÍ JÓGU S NOVOU LEKTORKOU!
Pozor: Už tuto neděli (14.11.) a středu (17.11.) si můžete vyzkoušet létací jógu a novou lektorku Andreu… zdarma! Jde o ukázkové lekce.

REZERVACI MŮŽETE VYTVOŘIT TADY

PRAVIDELNÉ LEKCE BUDOU V NEDĚLI A VE STŘEDU:
NEDĚLE
FLY JÓGA PRO DĚTI: 17hod – 18 hod
FLY JÓGA PRO DOSPĚLÉ: 18:30 – 19:30

4lekce kurz – dospělí: 175,-/lekci – zvýhodněný při zakoupení 4 lekcí = 700,-
190,- jednotlivě
Pokud chcete chodit v neděli i ve středu, je nutno zakoupit kurz 2x – tedy nedělní i středeční

4 lekce kurz děti: 600,-/4lekce
165,- jednotlivě

……………….

STŘEDA
FLY JÓGA PRO DOSPĚLÉ: 19:30 – 20:30

4lekce kurz – dospělí: 175,-/lekci – zvýhodněný při zakoupení 4 lekcí = 700,-
190,- jednotlivě
Pokud chcete chodit v neděli i ve středu, je nutno zakoupit kurz 2x – tedy nedělní i středeční

REZERVACI MŮŽETE VYTVOŘIT TADY

…………..
LEKCE FLY JÓGY JSOU PRO:

Všechny lekce fly jógy jsou určeny začátečníkům, ale i pokročilým, pokud se chtějí protáhnout a udělat něco pro své tělo.

FLY JÓGA – CO VÁS ČEKÁ:
Létající jóga má mnoho názvů, ale všechny však v sobě ukrývají zábavné cvičení v sítích zavěšených ve stropu, v nichž se houpete, balíte se do nich a protahujete i svaly, o nichž jste dosud netušili, že je máte. Například ty mezižeberní Vás po prvních lekcích budou možná trápit trošku víc… „Létající jóga je jedinečná v tom, že dává cvičení nový rozměr – klasické jógové prvky se zde cvičí za pomoci sítě, kterou člověk při lekci používá jako oporu, umožňuje mu hlubší protažení a také se do ní může pověsit, přičemž dochází k dekompresi páteře, uvolnění obratlů a natažení ztuhlých svalů. To jiné cvičení neumožňuje. Zároveň člověk musí hodně pracovat balancí, což posiluje hluboko uložené svaly, které normálně není zvyklý používat.“
V rámci lekcí budeme cvičit ve speciálních závěsných sítích nebo je budeme používat jako opěru. Hodiny budou sestaveny jak z klasických jógových pozic, tak cviků na zvýšení flexibility, posilovacích cviků a základů akrobacie. Fly jóga je díky inverzním pozicím skvělá na uvolnění páteře, na lymfatický systém, zažívání a prý nás dokáže i omladit. Mimo všechny její benefity je létání v síti především zábava a relax.

AntiGravity Yoga má mnoho názvů, ale všechny však v sobě ukrývají zábavné cvičení v hedvábných sítích zavěšených ve stropu, v nichž se houpete, balíte se do nich a protahujete i svaly, o nichž jste dosud netušili, že je máte. Látka sice vypadá jako jemná záclona, ale udrží každého. Je dimenzovaná na 500 kg, proto si v ní bez problému může zacvičit i statný muž.

Nové cvičení, při kterém vám šála umožní pohyb v prostoru s úplně novým pocitem. Posílíte a protáhnete celé tělo, zapojíte i vnitřní stabilizační svaly. Cvičení vychází z klasické jógy. Ztuhlá, unavená, někdy i bolavá záda ze sezení v kanceláři nebo ve škole zná mnoho z nás. Hlavním benefitem létací jógy je bezesporu naprosté uvolnění zad, tzv. dekomprese páteře. Přijďte si tento skvělý pocit zažít! Cvičí se v šálách z tzv. leteckého hedvábí – hammock.

REZERVACI MŮŽETE VYTVOŘIT TADY

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

RECALL CENTRUM TIP:
SOUKROMÉ WELLNESS – VÍŘIVKA & SAUNA v privátním prostředí. Možnost darovat voucher!