13. června 2019
ŽIVOT BEZ ZÁNĚTU – MUDr. David Frej

PŘIDÁNA PŘEDNÁŠKA OD 16:45! – nyní už pouze možnost rezervace místa (s platbou na místě) na přednášku od 16:45 – telefonicky 774 499 935 nebo e-mailem: info@recallcentrum.cz. Děkujeme.

Začátek akce: v 16:45 a v 19 hod
od 19 hodin – přednáška vyprodána, k dispozici jsou vstupenky na přednášku v 16:45
Cena: 350,- v předprodeji, 390,- na místě
kapacita sálu je omezená!

Vynikající přednáška MUDr. Davida Freje, na které se dozvíte, jak se ochránit před nemocemi spojenými s chronickým zánětem, jak zpomalit stárnutí a dožít se vysokého věku ve zdraví. Získáte návod, jak do svého života zařadit a provádět ozdravný protizánětlivý program.

V rámci přednášky vás čeká:
– Jak zánět ovlivňuje vznik nemocí
– Principy protizánětlivé stravy
– Jednoduché zásady snížení rizika civilizačních nemocí
– Protizánětlivá pyramida potravin

Zánět je reakcí imunitního systému, která nás chrání proti toxinům, infekcím a poranění. Chronický zánět, který v těle přetrvává dlouhou dobu, ovšem způsobuje závažné poškození a poruchy vedoucí k chronickým onemocněním. A i přesto, že si to nemyslíme, mnoho našich vleklých zdravotních problémů má na svědomí právě zánět! V rámci přednášky se dozvíte vše o zánětu, principech protizánětlivé stravy, jak s ním bojovat a předcházet a jak si užít život bez zbytečných zdravotních omezení!

MUDr. David Frej je vynikající lékař, který o nemocech přemýšlí z hlediska příčin, vzniku a jejich předcházení. Napsal velké množství čtivých a přínosných knih. Ve své praxi se zabývá léčbou chronických – zejména civilizačních nemocí, řešením vleklých zánětů v těle jako příčiny nemocí, výživou, detoxikací a regenerací organismu. Jeho systém vychází z kombinace východní a západní medicíny, funkční medicíny zaměřené na úpravu metabolismu a odstranění zánětu, detoxikace, individuální stravy včetně řešení potravinové intolerance a alergií.

Pravidelně přispívá do časopisů jako Regenerace, Vitalita, Blesk a dalších periodik. Na kontě má několik skvělých a bestselerových knih: Stravou proti zánětu, Zdravé střevo, Tučné superpotraviny a oleje, Zánět – skrytý zabiják, Biologické hodiny, Ájurvédské recepty pro zdraví, Ájurvéda-medicína zdraví a dlouhověkosti v praxi českého lékaře a mnoho dalších.