Jóga kemp v Českém ráji se už neodmyslitelně vryl do diářů milovníků všech druhů jógy, relaxace, ale i těch, kdo chtějí zkusit něco nového… Jóga kemp v Českém ráji se letos uskuteční již po čtvrté, opět na stejném místě – v energií nabité zahradě Penzionu Recall s nádherným výhledem na hrad Trosky – a to o třetím červencovém víkendu. Účastníky čekají i velké jógové hvězdy.

Víkend bude patřit všem, kdo si chtějí užít jak cvičení jógy a různých stylů s různými lektory, tak i tomu, kdo se chce dozvědět zajímavosti ze světa zdravé stravy, relaxace a zlepšení života v rámci nabízených přednášek. Všem účastníkům také budou k dispozici stánky s aromaterapií, masážemi či vedenou relaxací.
Ze známých jógových osobností se můžete těšit na lektorku jógy a herečku Petru Špidlerovou, se kterou si budete moci užít jemnou vinyasu či Jin & Jang jógu, která propojuje uvolněné pozice s dynamickými a přináší tak tělu i mysli harmonii. Jeden z nejznámějších jógových lektorů, jehož publicita stále stoupá a bude součástí Jóga kempu v roce 2020, je Tomáš Strnad. S ním se zaměříme na elasticitu těla, přineseme flexibilitu, mobilitu a sílu ke kloubům. Třetí lektorkou jógy, kterou můžete znát z časopisů i skvělých lekcí jógy je Sára Tichá (mimochodem partnerka Tomáše Strnada), se kterou si užijete také dávku úžasných jógových lekcí. Tito lektoři, kteří často lektorují i v zahraničí, budou pro účastníky obrovským přínosem i zkušeností.

Jste-li milovníci jógy, relaxace a nových poznatků, nebo prostě jen uvažujete o tom, že si jógu zkusíte poprvé, jste vítáni. Ano, Jóga kemp v Českém ráji je určen pokročilým i úplným začátečníkům. Přijďte si užít pohodový víkend, odpočinout si, poznat nové lidi a inspirovat se.

Všechny důležité informace a vstupenky, kterých je POUZE LIMITOVANÝ POČET naleznete na www.jogakempvceskemraji.cz