PŘEDNÁŠKA: Janka Chudlíková – Seberozvoj s mozkem
KDY: úterý 21. února 2023
ZAČÁTEK: 19 hod
KDE: Recall centrum, Sedmihorky u Turnova
VSTUPENKY: předprodej: 350,- / na místě: 390,-
kapacita sálu je omezena!

V hlavě máš úžasný nástroj. Dokonalý lidský mozek. Umíš ho ale správně používat? Můžeš být skvělým architektem svého myšlení a chování. Trénovat a zvětšovat kapacitu svého mozku. Být kreativní a originální. Bohužel ale taky dokážeš i opak. Cíleně mozku i své výkonnosti škodit. Jak? Pomůžu ti pochopit zákonitosti, jak tvůj vnitřní vesmír funguje. Jak využít neuroplasticitu mozku a zbavit se špatných návyků.

Skvělá Janka se dotkne mnoha témat, která nadchnou ženy i muže… například: Mozek a stres, návyky, multitasking (neurovědní teorie, neokortex, antistresové dýchání, spouštěč, rutinní reakce, odměna, psychologické bažení, fragmentace, stav flow, rutinní a kognitivní činnosti, práce v blocích…)

Janka Chudlíková

Lektorka osobního a profesního rozvoje, mentorka, koučka
Prošla tvrdými zkouškami v osobním životě i byznysu. Několikrát si sáhla na dno profesní i soukromé. Právě pro takto získané zkušenosti patří Janka Chudlíková mezi přední profesionály ve vzdělávání v Česku. Osobnímu rozvoji se věnuje 29 let. Školí, přednáší a koučuje v českých i zahraničních firmách.

Mrkněte na Janku, než přijdete na přednášku: