PŘEDNÁŠKA: MUDr. David Frej – Kompas dokonalého zdraví – detoxikační programy a krátkodobé půsty k omlazení těla a dlouhověkosti
KDY: úterý 21. března 2023
ZAČÁTEK: 19 hod
KDE: Recall centrum, Sedmihorky u Turnova
VSTUPENKY: předprodej: 350,- / na místě: 390,-
kapacita sálu je omezena!


VSTUPENKY SI JEŠTĚ MŮŽETE REZERVAVOVAT
NA TELEFONNÍM ČÍSLE: 774 499 935

Během skvělé přednášky uznávaného lékaře a autora mnoha knih (aktuálně se připravuje vydání stejnojmenné knihy Kompas dokonalého zdraví) se dozvíte jak na detoxikační programy a krátkodobé půsty k omlazení těla a dlouhověkosti, jejich vědecky prokázané pozitivní účinky na zdraví. Jak nastavit svou životosprávu pro dlouhověkost a jaké jsou přírodní metody na omlazení organismu. Důležitým bodem je také co, kdy a jak jíst. Zažijte skvělou osobnost, plnou informací, souvislostí a inspirace… a nastartujte svůj život jinak!

MUDr. David Frej je vynikající lékař, který o nemocech přemýšlí z hlediska příčin, vzniku a jejich předcházení. Napsal velké množství čtivých a přínosných knih. Ve své praxi se zabývá léčbou chronických – zejména civilizačních nemocí, řešením vleklých zánětů v těle jako příčiny nemocí, výživou, detoxikací a regenerací organismu. Jeho systém vychází z kombinace východní a západní medicíny, funkční medicíny zaměřené na úpravu metabolismu a odstranění zánětu, detoxikace, individuální stravy včetně řešení potravinové intolerance a alergií.

Pravidelně přispívá do časopisů jako Regenerace, Vitalita, Blesk a dalších periodik. Na kontě má několik skvělých a bestselerových knih: Stravou proti zánětu, Zdravé střevo, Tučné superpotraviny a oleje, Zánět – skrytý zabiják, Biologické hodiny a mnoho dalších.