ZDRAVÉ, JEDNODUCHÉ A RYCHLÉ VAŘENÍ S THERMOMIXEM

V Recall centru dbáme na to, abyste skrze přínosné a relaxační cvičení a přednášky skvělých osobností, prospívali nejen fyzicky, ale i duševně 🙂 A s tím velmi úzce souvisí také to, co jíme. Strava nás ovlivňuje opět na fyzické i duševní úrovni. Abychom však jedli zdravě a dobře, není nutné strávit veškerý volný čas v kuchyni. Stejně jako je třeba používat kvalitní pomocníky pro vše, co děláme, protože nám velmi pomáhají (nejlepší příklad za všechny je úklid) a zkracují čas na práci… I pro kuchyni existuje jeden skvělý pomocník. THERMOMIX. Využívají ho tisíce lidí v domácnosti, ale také profesionálové a kuchařské špičky MasterChef!

Než si řeknete… „Ten nepotřebuji“…přečtěte si následující informace a nebo se rovnou přihlaste k nezávazné ukázce a ochutnávce jídla z Thermomixu (protože osobní setkání s ním je více, než dlouhé popisy). Víte… první reakce je u každého stejná. Ale až ho poznáte, zamilujete se. My v Recall centru už ho totiž taky milujeme! A fakt to není reklamní slogan!

Tip: Sledujete MasterChef? V australské verzi vaří s Thermomixem! Mrkněte tady:  https://www.facebook.com/thermomixinaustralia/posts/727499687292294
A v roce 2020 se v MasterChef vařilo i v Čechách!

Kromě všech klasických jídel, na které si jen vzpomenete, dokážete v jednom přístroji udělat třeba i mandlové máslo, mléko, makové mléko a jakoukoliv další alternativu zdravých pokrmů, které se v současné době nabízí v obchodech za vysoké ceny, často ve složení, které v důsledku příliš zdravé není… Proč si tedy neudělat svůj vlastní produkt v té nejzdravější variantě? Více už ale na dalších řádcích…

shoprecall thermomix

Thermomix ® v sobě spojuje funkce více než 12 kuchyňských spotřebičů.
Dokáže: vážit, mixovat, krájet, mlít, hníst, míchat, připravovat v páře, vařit, šlehat, zahřívat, promíchávat a emulgovat.
Je jedno, zda chcete vařit denně pro celou rodinu, připravit si občas něco na zub nebo překvapit své hosty vyhlášenou specialitou, Thermomix ® si vždy bez problémů poradí. Umí vše, od vařených vajec, zálivky na salát, pikantního sósu či pesta, přes rizoto nebo rybu v páře až po likéry a zmrzlinu. Nemáte doma moučkový nebo vanilkový cukr? Zapomněli jste koupit kostku bujónu? Nevadí, protože s Thermomixem ® to snadno vyřešíte!

Thermomix ® ocení každý, ať už jíte „normálně“, raw – vitariánsky, vegansky, vegetariánsky… Příprava jídla je velmi jednoduchá (možnost využití receptů přímo uvnitř přístroje), rychlá a pokrm z Thermomixu ® chutná opravdu výtečně!

A víte, co je skvělé? S Thermomixem ® nemusíte mít žádné zkušenosti s vařením!
Produkt je výborný pro mladé, kteří se teprve staví na vlastní nohy, pro muže, pro novomanžele (jako svatební dar do domácnosti), ale samozřejmě pro každou ženu i hospodyňku, protože vaření úžasně ulehčí a zkrátí čas strávený vařením. Sníží nepořádek při vaření (na vše opravdu stačí pouze Thermomix ® , tedy odpadává obrovské množství nádobí na mytí…)

Je-li třeba, můžete ho použít i jako drtič ledu, připravit v něm těsto na chleba nebo dort, případně v něm vyrobit třeba osvěžující ovocný koktejl. I to je důvod, proč Thermomix ® používá více než sedm milionů nadšených zákazníků a proč je nejpopulárnějším kuchyňským robotem svého druhu na světě.

Jak se vaří s Thermomixem? Stručná odpověď zní: snadno a rychle. Koncept Thermomixu ® je založen na

dvou principech, sofistikovaných a inteligentních technologických řešeních a speciálních originálních recepturách zaručujících úspěšný výsledek. Ty naleznete v našich kuchařkách, příručkách, magazínech a také v naší internetové knihovně. Stačí postupovat přesně podle pokynů a zachovat předepsané poměry surovin a úspěch je zaručený.

Thermomix ® dokáže nahradit 12 samostatných kuchyňských spotřebičů. Miliony spokojených zákazníků po celém světě jsou živoucím důkazem toho, že úspory výrazně převyšují náklady. Mimo jiné i proto, že si díky Thermomixu ® mohou dopřávat pokrmy v kvalitě, která odpovídá standardu v restauraci, aniž by museli platit ceny v restauracích obvyklé. Majitelé Thermomixu ® si samozřejmě nekupují pouze technicky jedinečný výrobek špičkové kvality. Kromě vědomí, že mají doma nejmodernější přístroj svého druhu na světě, je může těšit také komplexního poprodejní servis a rozsáhlá zákaznická podpora.

Chcete se s Thermomixem ® osobně seznámit? Není nic jednoduššího. Rádi vám přijedeme uvařit něco dobrého, stačí nám na sebe nechat kontakt, ozveme se vám, abychom se individuálně domluvili. Ukázka je bezplatná a nezávazná – PO CELÉ ČR!

Ukázku s ochutnávkou lze udělat i pro více osob. Pokud je vás více, napište nám to do kontaktního formuláře. Těšíme se na vás!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

PROSÍM, ZAŠLETE NÁM OBEC, VE KTERÉ ŽIJETE, ABYCHOM MOHLI LÉPE PŘIPRAVIT PLÁN NÁVŠTĚVY. A TAKÉ UVEĎTE SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉM VÁS MŮŽEME KONTAKTOVAT