ROZVRH LEKCÍ NA TÝDEN 11. – 17. 2. 2019

ÚTERÝ 12. února:
17:30-18:30  – JEMNÁ HATHA JÓGA
• 19:00-20:00 – DYNAMICKÝ VINYASA JÓGA

PÁTEK 15. února:
• 8:15-9:15 – RANNÍ HATHA JÓGA + ZDRAVÁ ZÁDA
• 9:45-10:45 – FLOW JÓGA (JEMNÁ HATHA)
• 11:15-12:15 – POLEDNÍ VINYASA FLOW JÓGA

CENA LEKCÍ: běžná cena jedné lekce je 180,-, ale nyní, než spustíme rezervační systém a celkový systém permanentek a slev pro vás, je cena jedné lekce 130,-/os/lekci
REZERVACE MÍSTA: prosíme o rezervaci místa na jednotlivé lekce – buď e-mailem (info@recallcentrum.cz) nebo formou sms (na tel 774 499 935).

JEMNÁ HATHA JÓGA
Jemná jóga vychází z klasické (hatha) jógy. Je zaměřena na protažení, rozhýbání kloubů a protažení zad. Podporuje správné držení těla, harmonizuje mysl a dech. Lekce je vedena v klidném tempu, jemnou odlehčenou formou. Lehce a bez napětí budeme přecházet do pozic, abyste v nich našli, co potřebujete. Nenásilným způsobem si uvědomíte důležitost dechu a sílu přítomného okamžiku.
Díky tomu je jemná jóga vhodná i pro ty co s jógou začínají a pro všechny se sníženou pohyblivostí.

DYNAMICKÝ VINYASA JÓGA
Jestli se ti často stává, že ti na lekcích chybí výzva, tohle je přesně to, co hledáš. Ponoříme se společně do studia pokročilých hatha jógových ásan, dynamických sekvencí, ale i pokročilejších technik pranayamy a meditace, protože bez nich jsou ásany jen tělocvik. Čeká nás budování síly středu těla, prohlubování záklonů, otvírání kyčelních kloubů, objevování inverzí a intenzivní stretching. Podmínkou je uvědomění si vlastního těla a jeho limitů a chuť si hrát.

RANNÍ HATHA JÓGA + ZDRAVÁ ZÁDA
Je zaměřena na protažení, rozhýbání kloubů a protažení zad. Podporuje správné držení těla, harmonizuje mysl a dech. Lekce je vedena v klidném tempu, jemnou odlehčenou formou. Lehce a bez napětí budeme přecházet do pozic, abyste v nich našli, co potřebujete. Nenásilným způsobem si uvědomíte důležitost dechu a sílu přítomného okamžiku