10. října 2019
POZNÁNÍ A VYUŽITÍ POTENCIÁLU ŽENSKÉ CYKLIČNOSTI (pro ženy, ale také pro muže) – workshop Cyklické ženy®

od 18.00 do 21.30
Cena: 490,- v předprodeji, 530,- na místě
kapacita sálu je omezena!
KOUPIT VSTUPENKY

Workshop nadchne každou ženu, která chce mít svůj život pod kontrolou, chce využít svůj potenciál a pochopit se. Muže nadchne, protože zcela porozumí své ženě, jejím výkyvům nálad i energie. Jak svou cykličnost využít pro svou práci, kariéru a spokojený rodinný život?

Přednáší Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena®, přední česká propagátorka tématu ženské cykličnosti a spoluautorka knihy Návod na ženy, kterou napsala s Erikem Hutterem.

Workshop pro ženy i muže, kteří chtějí zjistit, proč jsou ženy často tak nevyzpytatelné a proměnlivé. Tato proměnlivost je vlastně ve skutečnosti velmi pravidelná a její délka je cca 28 dní – odpovídá totiž délce ženského menstruačního cyklu. Během tohoto cyklu žena prochází čtyřmi velmi odlišnými fázemi, ve kterých se jí mění množství energie, kterou má k dispozici, způsoby myšlení, pracovní schopnosti, mezilidské a komunikační dovednosti, chutě k jídlu, k potkávání se s lidmi i na sex atd. – to vše ovšem pravidelně a vypočitatelně! Objevte je a zjistěte jak s nimi pracovat a jak je využít ve svůj prospěch – ženy i muži.

A když ženy i muži poznají jasná pravidla této ženské proměnlivosti, mohou spolu lépe spolupracovat ve všech oblastech i žít jako partneři v harmoničtějších vztazích. Ženy pro změnu objeví nové zdroje své tvořivosti, efektivity i pohody, které mohou mít k dispozici celý měsíc – včetně obávané premenstruační fáze!

Pokud vás tedy zajímá odpověď na některou z následujících otázek, rozhodně přijďte! 
 
Chcete vědět:
  • Jak poznáte svoje fáze? 
  • Jak o nich můžete komunikovat se svým okolím, ať už v zaměstnání, nebo doma s partnerem a s dětmi? 
  • Jak můžete předat tyto zásadní informace svým dcerám (a taky synům)? 
  • Jak se můžete zbavit nepříjemných projevů premenstruačního syndromu?
  • Nebo bolestivé nebo nepravidelné menstruace? 
  • Nebo únavy ve všech fázích cyklu? 
  • Jak znovunalézt duševní i fyzickou pohodu a mít spoustu energie celý měsíc? 
  • Jak konečně porozumět své partnerce/svým kolegyním? 
  • Jak dokázat naladit ženu na milování každý den v měsíci?
  • Jak s ní efektivně a láskyplně komunikovat i premenstruační fázi?

O cykličnosti ženy se hovoří stále více. Pokud totiž žena (ale i muž své ženy) pozná svou cykličnost, dokáže velmi přesně plánovat kterou činnost kdy zařadit, kdy se bude skvěle dařit, kdy začít nový projekt, naplánovat si důležité pracovní schůzky a nebo naopak dovolenou a relax. Poznejte prostřednictvím workshopu tajemství cykličnosti. Je to nejen velmi zábavné, ale také přínosné a skvěle fungující!

Workshop nadchne každou ženu, která chce mít svůj život pod kontrolou a chce využít svůj potenciál. Muže nadchne proto, že zcela porozumí své ženě, jejím výkyvům nálad i energie a bude vědět co v každém období od ženy očekávat. A právě to dělá vztah fungujícím vztahem – porozumění!

To musíte zažít! 🙂

 

KOUPIT VSTUPENKY