Ve spolupráci s mladoboleslavským studiem Broken Dolls do rozvrhu přidáváme pravidelné lekce létací jógy v šálách.

PRVNÍ UKÁZKOVÉ LEKCE ZDARMA PROBĚHNOU 24. srpna 2020
REZERVACI LEKCE SI PROVEDETE TADY

PONDĚLÍ:
16:30 – 17:30 • Posilovací jóga ve vzduchu
Lekce odvozená od klasické jógy ve vzduchu s větším zaměřením na posilování problémových partií. Kombinace vzdušné jógy a funkčního tréninku ideální pro zpevnění svalů a středu těla. Lekce je vhodná i pro úplné začátečníky. S sebou prosíme kalhoty pod kolena, triko s rukávem (nemusí být dlouhý, ale tílka vhodná nejsou) a ponožky.

17:45 – 18:45 • Relaxační jóga ve vzduchu
Tradiční jóga ve vzduchu se zaměřením na relaxaci a příjemné protahování. Vhodná pokud se potřebujete uvolnit a protáhnout ztuhlé svaly, ale nepotřebujete se zničit. Ideální po cvičení nebo po dlouhém pracovním dni, kdy potřebujete zapomenout na stres. Lekce je vhodná i pro úplné začátečníky. S sebou prosíme kalhoty pod kolena, triko s rukávem (nemusí být dlouhý, ale tílka vhodná nejsou) a ponožky.
19:00 – 20:00 Jóga ve vzduchu

Cvičební styl je zaměřen na cvičení ve vzdušné síti. Ta je ukotvena do stropu a umožňuje tak pohyb v prostoru. Vzdušné sítě umožňují široké využití od funkčního tréninku, přes akrobacii až po jedinečnou relaxaci.  Lekce je vhodná i pro úplné začátečníky. S sebou prosíme kalhoty pod kolena, triko s rukávem (nemusí být dlouhý, ale tílka vhodná nejsou) a ponožky.

Přínosy cvičení

  • dekomprese páteře
  • kloubní pohyblivost
  • odbourání stresu a posílení psychiky
  • hbitost, uvědomění si vlastního těla, prevence úrazů

Součástí hodiny je nastavení sítí na výšku klienta.