Až se zase otevřou dveře Recall centra a všichni budeme moci svobodně dýchat, přibyde do rozvrhu několik dalších lekcí. Posilou bude Terka Ulrychová. Těšíme se!
O Terce:
Mým posláním, cestou a přáním je pomáhat a dělat lidem radost, pohyb je to, co těší mé srdce, proto jsem vděčná, že mě provází každým dnem.  Má povaha je velmi temperamentní, ráda se učím a poznávám nové věci, lidi i místa. Lidé, co mě znají by řekli, že chvíli neposedím. Oceňuji upřímné a otevřené jednání a sama se tímto způsobem snažím jednat.  Jóga je pro mě nekonečnou cestou za poznáním sebe samé, beru ji jako tu nejjemnější metodu do vlastního nitra, zastavení se, zklidnění a usebrání se. Tanec – zumba je pro mě něco jako zažehnout vnitřní oheň tancem, je to živelný pohyb, rozradostňuje lidi, spojuje nás a ještě k tomu dělá krásnými, po každé hodině jsem absolutně nabitá energií.
 

JÓGA PRO TĚHOTNÉ

Jóga pro těhotné je skvělý nástroj, jak se v těhotenství cítit dobře, napomáhá snazšímu průběhu, vhodnými pozicemi připravuje na porod, zabývá se také vnitřním světem –  zklidňující a relaxační techniky, nalezení vnitřní stability a navrácení se do středu. Napojování se na miminko a správné držení těla jako prevence bolesti zad v bederní oblasti a kříže. Snížíme pravděpodobný výskyt křečových žil a otoků nohou a budeme se věnovat správnému plnému dýchání. Mým zájmem je udržení psychické i fyzické pohody a radosti v těhotenství.
ZUMBA FITNESS
Latinskoamerické rytmy, energická hudba, lehce naučitelné taneční kreace a hlavně obrovský úsměv na tváři s bonusem spálení až 700 kcal za hodinu, vhodná je úplně pro každého – malé, velké, tlusté, tenké, prostě pro každého kdo se rád hýbe!
Těším se na společně vyplavené endorfínky!
AROMATERAPEUTICKÁ  MASÁŽ
Přijďte si po náročném dni odpočinout na aromaterapeutickou masáž a nechte se opečovat tou nejláskyplnější péči přírodních vonných olejů, klidné hudby, tepla a laskavosti. Masáž je velmi jemná, klidná a zaručuje odpočinek, na který si v dnešní době často lidé v hektickém životním stylu nenajdou čas, oleje na nás působí v jemnohmotné sféře a pracují s tělem a duší ještě několik dní po použití, pozitivně ovlivňují naši psychiku a dokáží uvolnit i namožené svaly.  Mým nejhlubším  záměrem je Vaše hluboké uvolnění a dokonalý relax.