LÉTACÍ JÓGA (AERO, AERIAL, FLYING, LÉTAJÍCÍ JÓGA)

Aerojóga (flying yoga, aerial jóga) je jeden z nejmladších stylů prastaré školy jógy. Nutnou pomůckou cvičebního systému této jógy je speciální měkký šátek , který je připevněn ke stropu. Do něj se pak v různých pozicích zavěšujete a cvičíte. Jestli se rádi houpete v síti, budete nadšení, ale technika je určená zejména lidem s problémem s krční páteří a se zády.

NOVĚ: PERMANENTKA LÉTÁM ČASTO!  Permanetnka je určena pro každého, kdo se chce věnovat létací józe  za zvýhodněnou cenu (nahrazuje kurz létací jógy)
cena permamentky je 1990,- / 10 lekcí
základní cena (bez kreditu/permanentky): 249,-/lekce

lekce létací jógy si užijte každé úterý – od 17:30 hod (od 7. ledna 2020)

Při jakékoliv cvičební poloze totiž celý kosterní systém nějakým způsobem zatěžujeme. Proto se průkopník této techniky, gymnasta a tanečník Christopher Harrison, rozhodl vytvořit takový způsob cvičení, který bude přístupný pro každého a ponese sebou blahodárný vliv jógy bez toho, že by kladl jakoukoliv tíhu na náš kosterní systém. Prokrvení hlavy v obrácených pozicích má pak při pravidelném cvičení skvělý vliv na stav vaší pokožky, je nejlepší prevencí proti vráskám, zlepšení paměti a celkové svěžesti. Jedinečný specifický účinek tohoto cvičení je prodlužování a posilování svalů celého těla, s tím spojený proces spalování a odbourávání tuků, dekomprese páteře, hydratace kloubů, maximální okysličení a hlavně stimuluje produkci endorfinu v mozku! Létací jóga je vytvořena tak, aby byla vhodná, proveditelná a oslovující každého s ohledem na tělesné schopnosti a věk klientů. Umožňuje pohyb v 3D prostoru v neuvěřitelných pozicích a tvarech, ve stavu beztíže, pomocí speciálního závěsu.

PŘÍNOSY LÉTACÍ JÓGY:
– zlepšuje fyzický i duševní stav
– tvaruje postavu
– účinně posiluje bříšní svalstvo i svaly celého těla
– zvyšuje flexibilitu a vytrvalost
– napomáhá redukovat váhu
– dodává vitalitu
– uvolňuje napětí v těle

Proč cvičit létací jógu?
Díky nezastupitelným polohám, ve kterých je tělo vyvěšené, čímž se uvolní celý kosterní a kloubní systém našeho skeletu (zejména pak páteř, a to naprosto jedinečným způsobem), je závěs i výborným vylepšením dalších pozic, ve kterých můžeme jejich účinky ještě prohloubit. Nestabilní podložka nutí hluboký systém posturálních svalů k intenzivnější práci a neustálému vyrovnávání drobných disbalancí, a tak dojde k mnohem náročnější svalové stimulaci. Na druhou stranu nám zavěšení a vytažení ze sítí pomůže k ještě lepšímu a dokonalejšímu protažení. Plynulé, pomalé houpání uvolní a relaxuje klouby a vyživí jejich chrupavky, vyplaví endorfiny a dochází ke stavu komplexního zklidnění.

LEKTORKA MÍŠA

K vzdušným sportům jsem se dostala v roce 2016 úplnou náhodou. Již po několika lekcích jsem se stala

naprosto závislou. Miluji neustálé objevování nových triků, kombinací a také tvoření sestav. Na učení mě nejvíce baví vidět, jak mé kurzistky zvládají prvky, o kterých tvrdily, že se zvládnout nedají.

Ocenění:
Airy Fairy Duo 2019 – 1st (Profi)
Airy Fa

iry Aerial Art 2019 – 2nd (Profi)
World championship 2018 – 1st (Profi)
World championship Duo 2018 – 3rd (Profi)
Airy Fairy Duo 2018 – 2nd (Profi)
European Championship 2017 – 3rd Amateur)